Xerox Mobil Tarayıcı
Xerox Mobil Tarayıcı
02 Kasım 2012

Xerox Mobil Tarayıcı, kablosuz tarayıcıdan bilgisayarlar, cep telefonları, ped ve bulut JPG görüntüleri ve çok sayfalı PDF dosyaları iletmek için Wi-Fi kullanan ilk pilli tarayıcı duyurdu.

Ücretsiz bir mobil uygulama kullanarak, cihaz bir PC, Android cihazı, Mac, iPhone, iPad, iPod touch ya da Cloud kablosuz iletişim edebiliyor.
Xerox Mobile Tarayıcı durumda, şarj edilebilir pil ve şarj cihazı taşıma, 4GB Eye-FiSD hafıza kartı içeren bir küçük (11,5 inç 2.75 2) renkli tarayıcı.Tarayıcıyı kullanmak için basit; sadece, güç düğmesine bir dosya formatı (PDF veya JPG) seçin vebelge yerleştirin.Tarayıcının patentli teknolojisi AutoLaunch duyuları sayfası vetaramaya başlar. Xerox göre, tam bir sayfayı taramak için 10 saniyeden daha kısasürer ve bataryayı şarj etmek gerek önce 300 sayfaları tarayabilir.
“Mobil Tarayıcı size hareket halindeyken belgeleri taramak ve paylaşmak için hızlı ve kolay bir yol sağlar,” John Capurso, Visioneer pazarlama başkan yardımcısı, bir Xerox lisans ortağı söyledi. ”Tarayıcı serbetleştirilmesi ve WiFi ekleyerek mobil çalışanlar için hayatı kolaylaştırmak için Xerox’un sürücü yansıtır.

  DocuCentre SC2020
  03 Nisan 2017
  Çok fonksiyonlu renkli yazıcı Yazdırma, kopyalama, tarama, e-posta, opsiyonel faks Hesaplı ofis üretkenliği ile A3 baskı devamı için tıklayınız.
  Ofset ve fotoğraf kalitesinde saatte 6.600 sayfa tam renkli baskı hızı sunan, Xerox iGen4 Türkiye’de.
  02 Kasım 2012
  Ofset ve fotoğraf kalitesinde saatte 6.600 sayfa tam renkli baskı hızı sunan, üzerinde 400 adet teknoloji patenti bulunan, 7.0 metre uzunluğunda, 2.30 cm yüksekliğindeki dünyanın en üst düzey renkli dijital baskı sistemi Xerox iGen4 Türkiye’de. Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, ...